
Lamput innovatiivisella LED-filamenttitekniikalla. Tällä lampulla on pienempi energiankulutus kuin hehku- tai halogeenilampuilla. Se antaa välittömästi 100 % valoa, eikä vaadi lämpenemisaikaa.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1002715 |
| Lasin väri | Kirkas |
| Värilämpötila (K) | 2700 |
| Halkaisija | 4.5 cm |
| Mitat | 7.8 x 4.5 cm ( P x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075456549 |
| Teho (W) | 4 |
| Energialuokka | F |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 15000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 7.8 cm |
| Valoteho (Lumen) | 420 |
| Tuotenimi | Led Star Osram CLAS P MIRROR 34 4W/2700K E14 |
| Nettopaino (kg) | 0.024 |
| Pääväri | Läpinäkyvä/väritön |
| Tuotetyyppi | Koristelamput |
| RA-arvo | ≥80 |
| Tuotesarja | Retrofit |
| Lampunkanta | E14 |
| Väri | Kirkas |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.047000 |