Moderni ja selkeälinjainen Ido Reflect -tasopeili tuo kylpyhuoneeseen toimivuutta ja valoisuutta. Yläreunan integroitu LED-valo valaisee tehokkaasti, ja minimalistinen kehyksetön muotoilu istuu saumattomasti osaksi nykyaikaista sisustusta. Tasopeili on yhteensopiva useiden allaskaappien kanssa ja viimeistelee kokonaisuuden tyylillä.
Valon käyttö seinäkytkimellä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | IDO |
| Tuotenumero | 1585789 |
| Syvyys | 3.2 cm |
| Mitat | 50 x 70 x 3.2 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4025410060662 |
| Korkeus | 70 cm |
| Tuotenimi | LED-tasopeili Ido Reflect 50 cm |
| Nettopaino (kg) | 4.500 |
| Paino (kg) | 5.500000 |
| Leveys | 50 cm |