BAUHAUS LED-työvalolla varmistat optimaaliset valaistusolosuhteet työskennellessäsi. Valaisin takaa parhaan näkymän työalueellesi mihin aikaan tahansa päivällä tai yöllä ja missä tahansa ympäristössä.
Taitettava koukku helpottaa valon kiinnittämistä - tarvitsetko valoa työpajaan tai hyvää valaistusta auton konepellin alle katsomiseen. Asetukseen käytetään taitettavaa jalustaa.
Paketti sisältää: LED-työvalon ja USB-kaapelin.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Paino: 560 g
| Tuotemerkki | BAUHAUS |
| Tuotenumero | 1555876 |
| Värilämpötila (K) | 6000-7000 |
| Halkaisija | 9 cm |
| Mitat | 37 x 9 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4024506338005 |
| Teho (W) | 6 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 30 |
| Korkeus | 37 cm |
| IP-luokka | IP54 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Tuotenimi | LED-työvalaisin BAUHAUS Work 800 37 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.560 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Punainen/Musta |
| Paino (kg) | 0.592000 |