Kempten LED-valonheitin 150 W on tehokas ja monikäyttöinen työvalaisin vaativiin olosuhteisiin. Se soveltuu erinomaisesti työmaille, remontointiin, varastoihin ja ulkokäyttöön, missä tarvitaan voimakasta ja luotettavaa valaistusta.
Valaisimessa on säädettävä värilämpötila (3000 K, 4000 K ja 6500 K), joten voit valita tilanteeseen sopivan valon sävyn – lämpimästä tunnelmavalosta kirkkaaseen työskentelyvaloon. Laaja 110 asteen valonjako valaisee tehokkaasti ison alueen.
Kestävä rakenne ja IP65-suojaus takaavat, että valaisin toimii luotettavasti myös pölyisissä ja kosteissa ympäristöissä. Tukeva jalusta ja kantokahva helpottavat valaisimen siirtämistä ja suuntaamista.
2 vuotta
| Värilämpötila (K) | 3000-6500 |
| Tuotenumero | 1654186 |
| Mitat | 33.5 x 33.5 x 41.7 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 6438152095317 |
| Teho (W) | 150 |
| Korkeus | 41.7 cm |
| Sisälle / ulos | Sisälle ja ulos |
| IP-luokka | IP65 |
| Pituus | 33.5 cm |
| Valon hajonta (°) | 110 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 16500 |
| Tuotenimi | LED-valonheitin Kempten 150 W musta/oranssi 33,5 x 6 x 41,7 cm |
| Nettopaino (kg) | 5.100 |
| Väri | Oranssi |
| Pääväri | Musta |
| RA-arvo | 80 |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 6.190000 |
| Leveys | 33.5 cm |