Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Juliet on kaunis, pyöreäkulmainen LED-valopeili.
Peilissä on taustavalaistus, joka valaisee ympäristöä kauniisti.
Valopeili sopii käytett...
Juliet on kaunis, pyöreäkulmainen LED-valopeili.
Peilissä on taustavalaistus, joka valaisee ympäristöä kauniisti.
Valopeili sopii käytettäväksi asuintiloissa sekä kosteissa tiloissa.
| Tuotenimi | LED-valopeili Andres Juliet 60 x 80 cm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1591001 |
| Paino (kg) | 8.000000 |
| EAN | 4743221068096 |
| Nettopaino (kg) | 7.000 |
| Tuotemerkki | ANDRES |
| Mitat | 60 x 80 cm ( L x K ) |
| Integroitu valaisin | Kyllä |
| IP-luokka | IP55 |
| Leveys | 60 cm |
| Korkeus | 80 cm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili