
Eksklusiivinen LED-valopeili Skärgård. Varustettu hipaisukytkimellä (peilin pinnassa alareunassa), jonka avulla voidaan muuttaa valon kirkkautta sekä värilämpötilaa. Voit muuttaa tarpeen ja tunnelman mukaan valon värilämpötilan joko kylmäksi (6000K) tai lämpimäksi (3000K). Saatavana useassa eri koossa.
LED-valonauha kiertää lasin pinnassa, joten se antaa hyvin valoa tilaan. Peili on kuparivapaa ja ruostumaton. LED-peilin suojaluokitus on IP44 (virtalähde IP67), joten se soveltuu käytettäväksi myös kosteassa tilassa. Peilin takapuolella on metallinen ripustuskisko, jonka avulla asennus on nopeaa.
Takuu kymmenen (10) vuotta.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotenumero | 1046042 |
| Integroitu valaisin | Kyllä |
| Mitat | 75 x 100 cm ( P x L ) |
| EAN | 8595677103298 |
| IP-luokka | IP44 |
| Pituus | 75 cm |
| Tuotenimi | LED-valopeili Camargue Skärgård 100 x 75 cm |
| Nettopaino (kg) | 13.280 |
| Tuotetyyppi | Peilit |
| Tuotesarja | Skärgård |
| Koko | 100 x 75 cm |
| Paino (kg) | 13.280000 |
| Leveys | 100 cm |