Kaunis LED-valopeili joka on innovatiivisesti muotoiltu ja se voidaan integroida harmonisesti kylpyhuoneen sisustuksiin. Tämä soikea peili on valmistettu 4 mm paksusta hopea pinnoitteesta peililasista sekä laadukkaasta, ensiluokkaisesta käsitellystä alumiinirungosta.
Peilin innovatiivinen ja energiaa säästävä LED-tekniikka tarjoaa optimaalisesti neutraalin valkoisen valon ympärilleen, taustavalaistun valo-osan ansiosta.
Peili voidaan ripustaa sekä vaaka- että pystyasentoon. Kokonsa ansiosta se voidaan yhdistää optimaalisesti useiden kylpyhuonesarjojen pesualtaisiin.
LED-peilin suojaluokitus on IP44, joten se soveltuu käytettäväksi myös kosteissa tiloissa.
Kaikki tarvittavat kiinnitysmateriaalit sisältyy toimitukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotenumero | 1555797 |
| Integroitu valaisin | Kyllä |
| Syvyys | 3.1 cm |
| Mitat | 50 x 90 x 3.1 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4250312117460 |
| Korkeus | 90 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Tuotenimi | LED-valopeili Camargue Supreme 50 x 90 cm Musta |
| Nettopaino (kg) | 4.980 |
| Pääväri | Musta |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 5.869000 |
| Leveys | 50 cm |