LED-valoputki, jossa langaton ohjaus sovelluksella. Himmennystoiminto ja värin lämpötilan säätö 2700-6500 K.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1568538 |
| Värilämpötila (K) | 2700-6500 |
| Halkaisija | 2.7 cm |
| Mitat | 150 x 2.7 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Kyllä |
| EAN | 4058075626256 |
| Teho (W) | 24 |
| Energialuokka | E |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 50000 |
| Korkeus | 150 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Valoteho (Lumen) | 3100 |
| Tuotenimi | LED-valoputki Ledvance T8 Smart+ WiFi G13 3100 lm |
| Nettopaino (kg) | 0.295 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Lampunkanta | G13 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 0.397000 |