Ihanteellinen keramiikan ja posliinikivitavaroiden käsittelyyn.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | Heka |
| Tuotenumero | 1071972 |
| Mitat | 225 mm ( P ) |
| EAN | 4018945102624 |
| Pituus | 225 mm |
| Tuotenimi | Leikkauspihdit Heka 225 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.397 |
| Tuotetyyppi | Pihdit |
| Paino (kg) | 0.397000 |