Tyylikäs leikkuulaita valkoisesta marmorista. Sopii myös tarjoilualustaksi.
| Mitat | 30 x 21 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1620701 |
| EAN | 8721037348560 |
| Pituus | 30 cm |
| Tuotenimi | Leikkuulauta marmori 30 x 21 cm |
| Nettopaino (kg) | 2.086 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 2.086000 |
| Leveys | 21 cm |