Pyöreä leikkuulauta metallikahvalla. Valmistettu bambusta.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | ZELLER |
| Tuotenumero | 1573066 |
| Halkaisija | 32 cm |
| Mitat | 2 x 32 cm ( K x Ø ) |
| EAN | 4003368256436 |
| Korkeus | 2 cm |
| Tuotenimi | Leikkuulauta Zeller Ø 32 cm |
| Nettopaino (kg) | 1.042 |
| Pääväri | Ruskea |
| Väri | Ruskea |
| Paino (kg) | 1.042000 |