Matador 4in1 -lenkkiavain yhdistää neljä yleisesti käytettyä avainkokoa yhteen työkaluun. Räikkämekanismi mahdollistaa nopean ja tehokkaan työskentelyn ilman jatkuvaa otteen irrottamista, mikä tekee työkalusta erityisen käytännöllisen ahtaissa kohteissa.
Hienohampainen räikkärakenne mahdollistaa työskentelyn pienellä palautuskulmalla, ja avainkokojen vaihtaminen onnistuu helposti. Mattakromattu pinta lisää kestävyyttä ja käyttömukavuutta.
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | MATADOR |
| Tuotenumero | 1068896 |
| Mitat | 200 mm ( P ) |
| EAN | 4040674189409 |
| Pituus | 200 mm |
| Tuotenimi | Lenkkiavain Matador 4in1 10/13/17/19 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.235 |
| Materiaali | Kromivanadiiniteräs |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Räikkäavain |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.235000 |