Tämä SINIn Liesi on mikrokuituliina keraamiselle liedelle joka sopii myös rosterille sekä induktioliedelle.
Poistaa rasvan sekä sormenjäljet tehokkaasti jopa pelkällä vedellä. Kuivana kiillottaa pinnat, eikä jätä pyyhkimisjälkiä.
Liina kestää kymmeniä pesukertoja pesukoneessa 60°C.
Hoito-ohje:
Huuhtele liina aina käytön jälkeen ja kuivata ilmavasti.
Älä käytä liinaa kuumalle liedelle.
Konepesu pesupussissa 60 asteessa ilman huuhtelu- tai valkaisuaineita.
Kestää kymmeniä pesukertoja oikein käytettynä.
| Tuotemerkki | SINI |
| Tuotenumero | 1567011 |
| Mitat | 30 x 30 cm ( L x K ) |
| EAN | 6423800035920 |
| Korkeus | 30 cm |
| Tuotenimi | Liesiliina Sini Liedelle ja rosterille |
| Nettopaino (kg) | 0.030 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Liina |
| Väri | Harmaa |
| Paino (kg) | 0.050000 |
| Leveys | 30 cm |