Respekta CH600IX-19 on kompakti ja tyylikäs liesituuletin, joka sopii erinomaisesti pieneenkin keittiöön. Laadukas ruostumattomasta teräksestä valmistettu runko ja LED-valaistus tekevät siitä kestävän ja energiatehokkaan valinnan.
Liesituulettimessa on kolme tehoasetusta, jotka valitaan painikkeilla. Voidaan asentaa joko seinälle tai yläkaapin alle. Soveltuu sekä hormi- että huoneilmakäyttöön.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | RESPEKTA |
| Tuotenumero | 1574337 |
| Integroitu valaisin | Kyllä |
| Syvyys | 46.5 cm |
| Mitat | 60 x 8 x 46.5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4262421978511 |
| Energialuokka | A+ |
| Korkeus | 8 cm |
| Tuotenimi | Liesituuletin Respekta CH600IX-19 RST 60 cm |
| Nettopaino (kg) | 4.500 |
| Pääväri | Teräs |
| Väri | RST |
| Jännite (V) | 220 |
| Paino (kg) | 5.100000 |
| Leveys | 60 cm |