Lastenhuoneeseen soveltuvasta Sweet town liikennematossa on kirkkaat värit ja vaaleapunaiset tiet. Huopapohja pitää maton tukevasti paikallaan.
Tekniset tiedot
| Mitat | 200 x 140 cm ( P x L ) |
| Tuotenumero | 1576451 |
| EAN | 6430049566870 |
| Sisälle / ulos | Sisälle |
| Pituus | 200 cm |
| Tuotenimi | Liikennematto Sweet Town 140 x 200 cm |
| Nettopaino (kg) | 3.500 |
| Pääväri | Monivärinen |
| Väri | Monivärinen |
| Paino (kg) | 3.530000 |
| Leveys | 140 cm |