Antaa ilmoituksen havaitusta liikkeestä. Valvoo liiketunnistuksen historiaa.
Mittojen lisätietoja
6,3 x 6,3 x 2,5 cm

| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Tuotenumero | 1040102 |
| Mitat | 6,03 x 6,03 x 2,05 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4058075731363 |
| Korkeus | 2.05 cm |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 6.03 cm |
| Tuotenimi | Liiketunnistin Ledvance Smart + WiFi |
| Nettopaino (kg) | 0.052 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Sensorit |
| Tuotesarja | WiFi |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 3.7 |
| Paino (kg) | 0.091000 |
| Leveys | 6.03 cm |