Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Antaa ilmoituksen havaitusta liikkeestä. Valvoo liiketunnistuksen historiaa.
Mittojen lisätietoja
6,3 x 6,3 x 2,5 cm
Antaa ilmoituksen havaitusta liikkeestä. Valvoo liiketunnistuksen historiaa.
Mittojen lisätietoja
6,3 x 6,3 x 2,5 cm
| Tuotenimi | Liiketunnistin Ledvance Smart + WiFi |
|---|---|
| Tuotenumero | 1040102 |
| Paino (kg) | 0.091000 |
| EAN | 4058075731363 |
| Nettopaino (kg) | 0.052 |
| Tuotemerkki | LEDVANCE |
| Tuotetyyppi | Sensorit |
| Tuotesarja | WiFi |
| Mitat | 6.03 x 6.03 x 2.05 cm ( P x L x K ) |
| Jännite (V) | 3.7 |
| Himmennettävä | Ei |
| IP-luokka | IP20 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Leveys | 6.03 cm |
| Korkeus | 2.05 cm |
| Pituus | 6.03 cm |
| Väri | Valkoinen |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili