Liiketunnistin sisä- ja ulkotiloihin.
Toimintakulma 140°, avauskulma 40°.
Ominaisuudet:
• Toimintakulma: 140°, alitussuoja
• Osa tunnistusalueesta voidaan tarvittaessa rajata pois
• Suunnattavuus vaakatasossa: 180°
• Suunnattavuus pystysuunnassa: 90°
• Toimintaetäisyys: max. 14 m (lämpötilastabiloitu)
• Hämäryystason asetus: 2-2000 lx
• Kytkentäaika: 8 s - 35 min
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | STEINEL |
| Tuotenumero | 1033848 |
| Syvyys | 8.6 cm |
| Mitat | 9 x 7 x 8.6 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4007841608910 |
| Korkeus | 7 cm |
| IP-luokka | IP54 |
| Tuotenimi | Liiketunnistin Steinel IS140-2 valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.172 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Liiketunnistin |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.251000 |
| Leveys | 9 cm |