Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Joustava liimanauha aluskatteen teippaamiseen esim. ylösnostoissa ja läpivienneissä.
Joustava liimanauha aluskatteen teippaamiseen esim. ylösnostoissa ja läpivienneissä.
| Tuotenimi | Liimanauha Ormax Flexiroll 5 m |
|---|---|
| Tuotenumero | 1592626 |
| Paino (kg) | 0.860000 |
| EAN | 4031486235804 |
| Nettopaino (kg) | 0.860 |
| Tuotemerkki | ORMAX |
| Mitat | 5000 x 88 mm ( P x L ) |
| Pääväri | Musta |
| Leveys | 88 mm |
| Pituus | 5000 mm |
| Väri | Musta |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili