Valmistettu korkealaatuisesta galvanoidusta teräksestä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | PROFI DEPOT |
| Tuotenumero | 1070997 |
| Halkaisija | 11.8 mm |
| Mitat | 11.8 mm ( Ø ) |
| EAN | 4024506267824 |
| Tuotenimi | Jousialuslevy Profi Depot DIN127, ZN, 6 mm, 100 kpl |
| Nettopaino (kg) | 0.100 |
| Tuotetyyppi | Viipaleet |
| Paino (kg) | 0.100000 |