SDS max -kaakelitaltta poistaa seinä- ja lattialaatat erityisen siististi.
| Tuotemerkki | BOSCH |
| Tuotenumero | 1326977 |
| Mitat | 300 x 50 mm ( P x L ) |
| EAN | 3165140397322 |
| Pituus | 300 mm |
| Tuotenimi | Kaakelitaltta Bosch SDS max 50 x 300 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.492 |
| Tuotetyyppi | Meisselit |
| Paino (kg) | 0.547000 |
| Leveys | 50 mm |