Tämä kaapelikanava on valmistettu korkealaatuisesta PVC:stä ja se on helposti ja nopeasti kiinnitettävissä ruuveilla esiporattujen reikiensä ansiosta.
| Tuotemerkki | REV Ritter |
| Tuotenumero | 1044777 |
| Mitat | 2000 x 15 x 15 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 4008297797357 |
| Korkeus | 15 mm |
| IP-luokka | IP20 |
| Pituus | 2000 mm |
| Tuotenimi | Kaapelikanava Rev 15 x 15 2M, Ruskea |
| Nettopaino (kg) | 0.180 |
| Pääväri | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Kaapelihyllyt |
| Paino (kg) | 0.180000 |
| Leveys | 15 mm |