PVC-kaapelikanava on ihanteellinen ratkaisu, kun on kyse yksinkertaisesta lisäyksestä olemassa oleviin sähköasennuksiin. Käytännöllinen ja huomaamaton kaapelisuojaus yksittäisten johtojen piilottamiseen.
Mittojen lisätietoja
30 x 30 mm
| Tuotemerkki | REV Ritter |
| Tuotenumero | 1042075 |
| Mitat | 200 cm ( P ) |
| EAN | 4008297797555 |
| Pituus | 200 cm |
| Tuotenimi | Kaapelikanava REV Ritter ruskea 30 x 30 mm 2 m |
| Nettopaino (kg) | 0.510 |
| Pääväri | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Kaapelihyllyt |
| Väri | Ruskea |
| Paino (kg) | 0.510000 |