Muovinen kaapeliläpivienti 60 mm halkaisijalla. Tämä läpivienti on täydellinen ratkaisu pitämään kaapelisi järjestyksessä ja piilossa sekä lisäämään samalla tyylikkään ilmeen kotiisi tai toimistoosi.
| Tuotemerkki | SUKI |
| Tuotenumero | 1497279 |
| Halkaisija | 60 mm |
| Mitat | 60 x 60 mm ( P x Ø ) |
| EAN | 4065295020405 |
| Pituus | 60 mm |
| Tuotenimi | Kaapeliläpivienti Suki 60 mm kromi |
| Nettopaino (kg) | 0.031 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Kaapelipiilo |
| Paino (kg) | 0.031000 |