Muovinen kaapeliläpivienti 80 mm halkaisijalla. Tämä läpivienti on täydellinen ratkaisu pitämään kaapelisi järjestyksessä ja piilossa sekä lisäämään samalla tyylikkään ilmeen kotiisi tai toimistoosi.
| Tuotemerkki | SUKI |
| Tuotenumero | 1497234 |
| Halkaisija | 80 mm |
| Mitat | 80 x 80 mm ( P x Ø ) |
| EAN | 4065295020245 |
| Pituus | 80 mm |
| Tuotenimi | Kaapeliläpivienti Suki 80 mm kromi |
| Nettopaino (kg) | 0.044 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Kaapelipiilo |
| Paino (kg) | 0.044000 |