Bessey D49 -kaapelileikkuri on suunniteltu monisäikeisten kaapeleiden tarkkaan ja siistiin leikkaamiseen. Kompakti rakenne ja terävät leikkuuterät tekevät työkalusta käytännöllisen valinnan niin asennus- kuin korjaustöihin.
Muovipinnoitetut kahvat tarjoavat hyvän otteen ja miellyttävän käyttötuntuman. Leikkuri soveltuu monipuolisesti kotiin, asennustöihin ja harrastekäyttöön.
Tuotetiedot
| Tuotemerkki | Bessey |
| Tuotenumero | 1531399 |
| Mitat | 160 mm ( P ) |
| EAN | 4010220024454 |
| Pituus | 160 mm |
| Tuotenimi | Kaapelileikkuri Bessey D49 punainen 16 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.120 |
| Pääväri | Punainen |
| Väri | Punainen |
| Paino (kg) | 0.120000 |