Kaapelitesteri, joka seuraa erilaisia virtaamattomia kaapeleita jopa 300 cm etäisyydeltä. Koostuu lähettimestä ja vastaanottimesta. Sisältää viisi liitintä, RJ11-liittimen, koaksiaaliliittimen, kaksi hauenleukaa, ajoneuvon sulakeliittimen ja akut 2 x AAA ja 4 x LR44.
Mittojen lisätietoja
18,3 x 8 x 4,6 cm
| Tuotemerkki | SCHNEIDER ELECTRIC |
| Tuotenumero | 1039840 |
| Syvyys | 4.6 cm |
| Mitat | 8 x 18.3 x 4.6 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 3606481275677 |
| Korkeus | 18.3 cm |
| Tuotenimi | Kaapelinhakulaite Schneider Electric IMT23106 |
| Nettopaino (kg) | 0.270 |
| Pääväri | Vihreä |
| Tuotetyyppi | Mittausvälineet |
| Tuotesarja | Thorsman |
| Paino (kg) | 0.300000 |
| Leveys | 8 cm |