Fischer Aircrete GB 8 x 50 mm -kaasubetonitulppa soveltuu kiinnityksiin hiilihapotetussa betonissa ja rappaamattomassa kevytbetonissa. Tulppa on suunniteltu muodostamaan pitävä kiinnitys materiaalissa ja soveltuu erityisesti rakenteellisiin kiinnityksiin.
Tuote on hyvä valinta esimerkiksi kattorakenteiden ja kaiteiden kiinnittämiseen kaasubetoniin.
Tuotetiedot
| Kappalemäärä/pkt | 25 |
| Tuotenumero | 1060776 |
| Tuotemerkki | FISCHER |
| Mitat | 50 x 8 mm ( P x L ) |
| EAN | 4006209504918 |
| Pituus | 50 mm |
| Tuotenimi | Kaasubetonitulppa Fischer Aircrete GB 8 25 kpl/pkt |
| Nettopaino (kg) | 0.138 |
| Tuotetyyppi | Betoniproppu |
| Paino (kg) | 0.138000 |
| Leveys | 8 mm |