Kompakti kaasugrilli kahdella polttimella ja sivukeittimellä. Grillin runko ja sivutasot ovat jauhemaalattua terästä. Grillivaunussa kaksi pyörää, minkä ansiosta grilliä on helppo siirrellä.
Tekniset tiedot
| Poltinten määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1582278 |
| Syvyys | 45 cm |
| Mitat | 99 x 97 x 45 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 4024506352025 |
| Grillausala | 45cm |
| Korkeus | 97 cm |
| Tuotenimi | Kaasugrilli sivukeittimellä |
| Nettopaino (kg) | 13.800 |
| Paino (kg) | 14.800000 |
| Leveys | 99 cm |