Marinetech 60° päätekappale on tarkoitettu kaiteen tai käsijohteen päättämiseen, kun putki asennetaan 60 asteen kulmaan. Laadukas kaidehela soveltuu erityisesti veneilyyn, laitureille ja muihin kohteisiin, joissa vaaditaan kestävää ja siistiä viimeistelyä.
Päätekappale on valmistettu ruostumattomasta A4-teräksestä, joka kestää erinomaisesti kosteutta, suolavettä ja vaativia sääolosuhteita. Helppo asentaa, ja lopputulos on viimeistelty sekä turvallinen.
| Tuotemerkki | Marinetech |
| Tuotenumero | 1047125 |
| Halkaisija | 22 mm |
| Mitat | 22 mm ( Ø ) |
| EAN | 4022697219806 |
| Tuotenimi | Kaidehela Marinetech 60° päätekappale Ø 22 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.170 |
| Tuotetyyppi | Venetarvikkeet |
| Paino (kg) | 0.174000 |