Beslagsbodenin pyöreäpäinen, design kaksoiskoukku. Tarrakiinnityksen ansiosta koukku on helppo kiinnittää juuri oikeaan paikkaan kylpyhuoneessa.
Ruostumatonta terästä. Väri tinattu.
Tuotteessa on 3M:n korkealaatuinen kaksipuoleinen teippi, joka takaa vahvan kiinnityksen kylpyhuoneen laattaseinään. Huomioi, että liimattava pinta on puhdistettava hyvin ja kuivattava huolellisesti.
Tekniset tiedot
| Koukkujen määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1049082 |
| Tuotemerkki | BESLAGSBODEN |
| Syvyys | 35 mm |
| Mitat | 96 x 48 x 35 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447082692 |
| Korkeus | 48 mm |
| Tuotenimi | Kaksoiskoukku Beslagsboden Tinattu |
| Nettopaino (kg) | 0.114 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Väri | Tina |
| Paino (kg) | 0.114000 |
| Leveys | 96 mm |