Kaksoiskoukku ruostumattomasta teräksestä tarrakiinnityksellä.
Tekniset tiedot
| Koukkujen määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1314306 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Syvyys | 37 mm |
| Mitat | 120 x 50 x 37 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7317901003584 |
| Korkeus | 50 mm |
| Tuotenimi | Kaksoiskoukku Habo Edge RST Kiiltävä |
| Nettopaino (kg) | 0.098 |
| Pääväri | Teräs |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Paino (kg) | 0.108000 |
| Leveys | 120 mm |