Sideline - Kaksoiskori kiillotettua kromia. Suihkuseinään.
Kaksoiskorissa on kaksi koukku, joihin voi ripustaa mm. suihkuharjan.
Smedbon saippuakorit ovat valmistettu massiivimessigistä mikä takaa sen että ne eivät ruostu.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1384380 |
| Syvyys | 10.3 cm |
| Mitat | 25 x 76.5 x 10.3 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447047646 |
| Korkeus | 76.5 cm |
| Tuotenimi | Kaksoissuihkukori Smedbo Sideline Kromi DK3041 |
| Nettopaino (kg) | 2.326 |
| Asennus | Suihkuseinään |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Kaksitasoinen suihkuhylly |
| Tuotesarja | Sideline |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 2.326000 |
| Leveys | 25 cm |