Home - Kaksoispyyhetanko kiillotettua kromia. Piilokiinnitys. Pituus 600 mm.
Runko massiivi messinkiä, joka on kuparin ja sinkin sekoitus. Täydellinen materiaali kylpyhuoneeseen, koska se ei ruostu.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Tuotenumero | 1051917 |
| Syvyys | 120 mm |
| Mitat | 648 x 48 x 120 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447036558 |
| Korkeus | 48 mm |
| Tuotenimi | Kaksoispyyhetanko Smedbo Home HK3364 |
| Nettopaino (kg) | 0.910 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Pyyhetanko |
| Tuotesarja | Home |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.910000 |
| Leveys | 648 mm |