Kalustekulmarauta kromattua terästä.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 40
B: 15
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1066886 |
| Mitat | 40 x 15 x 40 x 1.5 mm ( P x L x K x Paks. ) |
| EAN | 4003984201629 |
| Korkeus | 40 mm |
| Pituus | 40 mm |
| Tuotenimi | Kalustelkulmarauta 40 x 15 mm kromattu |
| Nettopaino (kg) | 0.011 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Kulmaraudat |
| Paksuus | 1.5 mm |
| Paino (kg) | 0.011000 |
| Leveys | 15 mm |