Kalustekulmarauta messinki-pinnoitettua terästä.
Mittojen lisätietoja
Mitat mm (ks. mittakuva)
A: 40
B: 15
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1308860 |
| Mitat | 1.5 mm ( Paks. ) |
| EAN | 4003984201636 |
| Tuotenimi | Kalustelkulmarauta 40 x 15 mm messinki/teräs |
| Nettopaino (kg) | 0.013 |
| Pääväri | Messinki |
| Tuotetyyppi | Kulmaprofiilit |
| Paksuus | 1.5 mm |
| Paino (kg) | 0.013000 |