SmartStore Essence -korisarjan kevyt ja ilmava muotoilu tekee siitä toimivan ratkaisun kaikenlaisiin säilytystarpeisiin. Kahvat helpottavat korien nostamista ja siirtelyä. Valmistettu kierrätetystä muovista. L-koon kori sopii erinomaisesti esimerkiksi vaatteiden, käsityö- ja askartelutarvikkeiden, lehtien, lelujen tai muiden usein käytettävien tavaroiden säilytykseen. Kori on sopiva A4-kokoisille asiakirjoille.
| Tuotemerkki | SMARTSTORE |
| Tuotenumero | 1486543 |
| Mitat | 36.5 x 27 x 15 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 7332462106314 |
| Korkeus | 15 cm |
| Pituus | 36.5 cm |
| Tuotenimi | Kori Essence SmartStore L Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.410 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Säilytyskori |
| Väri | Valkoinen |
| Tilavuus | 11.4 l |
| Takuu | 10 vuotta |
| Paino (kg) | 0.410000 |
| Leveys | 27 cm |