SmartStore Essence -korisarjan kevyt ja ilmava muotoilu tekee siitä toimivan ratkaisun kaikenlaisiin säilytystarpeisiin. Kahvat helpottavat korien nostamista ja siirtelyä. Valmistettu kierrätetystä muovista. M-koon kori sopii erinomaisesti esimerkiksi pienten vaatteiden, käsityö- ja askartelutarvikkeiden, toimistotarvikkeiden tai lelujen säilytykseen. M-kori on modulaarinen S- ja Slim-korien kanssa.
| Tuotemerkki | SMARTSTORE |
| Tuotenumero | 1486542 |
| Mitat | 29.5 x 20.5 x 12 cm ( P x L x K ) |
| EAN | 7332462102484 |
| Korkeus | 12 cm |
| Pituus | 29.5 cm |
| Tuotenimi | Kori Essence SmartStore M Valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.215 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Säilytyskori |
| Väri | Valkoinen |
| Tilavuus | 5.5 l |
| Takuu | 10 vuotta |
| Paino (kg) | 0.220000 |
| Leveys | 20.5 cm |