| Tuotemerkki | SMARTSTORE |
| Tuotenumero | 1636332 |
| Mitat | 150 x 270 x 365 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 7332462115439 |
| Korkeus | 365 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Tuotenimi | Kori Smartstore Essence L siniharmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.405 |
| Pääväri | Sininen |
| Tuotetyyppi | Säilytyskori |
| Tuotesarja | Essence |
| Paino (kg) | 0.410000 |
| Leveys | 270 mm |