Kaunis valkoinen ruusu koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 69 cm.
| Mitat | 69 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577298 |
| EAN | 8718861944112 |
| Korkeus | 69 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Ruusu valkoinen 69 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.056 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.078000 |