Kaunis punainen ruusu koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 69 cm.
| Mitat | 69 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577303 |
| EAN | 8718861944150 |
| Korkeus | 69 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Ruusu punainen 69 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.056 |
| Pääväri | Punainen |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Punainen |
| Paino (kg) | 0.078000 |