Kaunis valkoinen perhoskämmekkä orkidea koristeoksa kodinsisustukseen. Pituus 91 cm.
| Mitat | 91 cm ( K ) |
| Tuotenumero | 1577328 |
| EAN | 4024077646110 |
| Korkeus | 91 cm |
| Tuotenimi | Koristeoksa Perhoskämmekkä 91 cm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.056 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koristeoksa |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.121000 |