Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Kompakti mutta tilava korkea kaappi tuo kylpyhuoneeseen lisää säilytystilaa ja hillittyä tyyliä. Kaksi sulavasti sulkeutuvaa ovea ja avohylly ...
Kompakti mutta tilava korkea kaappi tuo kylpyhuoneeseen lisää säilytystilaa ja hillittyä tyyliä. Kaksi sulavasti sulkeutuvaa ovea ja avohylly tarjoavat monipuoliset mahdollisuudet niin piilossa kuin esillä pidettäville tarvikkeille. Kaapin moderni pähkinäpuuviimeistely tuo lämpöä sisustukseen ja sopii täydellisesti yhteen muiden Sense Art -sarjan kalusteiden kanssa. Erinomainen valinta, kun haluat yhdistää käytännöllisyyden ja tyylin kylpyhuoneessa.
Ominaisuudet:
• FSC™ C134279 -sertifioitu
• Kiinnitys seinään
• Kahdella ovella
• Pehmeästi sulkeutuvat ovet
• Push Open -mekanismilla
• Kaksi siirrettävää lasihyllyä
• Siirrettävä puuhylly
• Saranapuoli vasen tai oikea
• Kosteudenkestävä
• Toimitetaan esikoottuna
• Varustettavissa vetimellä
• Varustettavissa jaloilla
Toimituksen sisältö:
• Korkea kaappi
• 2 lasihyllyä
• Puuhylly
• Kiinnitystarvikkeet
Tekniset tiedot
| Tuotenimi | Korkea kaappi Ido Sense Art pähkinäpuu 36,6 x 36 x 172,5 cm |
|---|---|
| Tuotenumero | 1585767 |
| Paino (kg) | 47.000000 |
| EAN | 4025410648426 |
| Nettopaino (kg) | 45.800 |
| Tuotemerkki | IDO |
| Mitat | 36.6 x 172.5 x 36 cm ( L x K x S ) |
| Asennus | Seinälle |
| Kokoonpano | Ovilla |
| Pääväri | Ruskea |
| Leveys | 36.6 cm |
| Syvyys | 36 cm |
| Korkeus | 172.5 cm |
| Väri | Pähkinä |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili