
Tyylikäs musta LED-valaisin on suunniteltu Skärgårdin peiliin.
HUOM! Tuotteen voi tilata vain tavarataloissa paikan päällä.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotenumero | 1003722 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 10.8 cm |
| Mitat | 30 x 4 x 10.8 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 8594175645583 |
| Teho (W) | 7 |
| Energialuokka | F |
| Korkeus | 4 cm |
| IP-luokka | IP44 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 470 |
| Tuotenimi | LED -valaisin Camargue Skärgård peilille musta 30 cm |
| Nettopaino (kg) | 0.340 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | LED-valaisin |
| Tuotesarja | Skärgård |
| Väri | Musta |
| Jännite (V) | 230 |
| Paino (kg) | 0.400000 |
| Leveys | 30 cm |