Modernin mallinen Orion-korkeakaappi, jonka SoftClose-toiminnolla varustettuun oveen on kiinnitetty peili. Peiliovellinen kaappi tuo pieneenkin huoneeseen tilantuntua. Korkeakaappi toimitetaan valmiiksi koottuna ja seinäkiinnityksen ansiosta lattiapinta-ala on helppo pitää puhtaana. Kaapissa on sisäiset lasihyllyt sekä yksi puuhylly, jotka tarjoavat tilaa esimerkiksi pyyhkeiden säilytykseen. Kaappi sopii kuivaan tilaan. Kätisyys vaihdettavissa.
Valmiiksi koottu. Ei sisällä ruuveja kiinnitystä varten.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Tuotenumero | 1586461 |
| Syvyys | 16.5 cm |
| Mitat | 31 x 147 x 16.5 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 5907798030132 |
| Kokoonpano | Ovilla |
| Korkeus | 147 cm |
| Tuotenimi | Korkeakaappi Camargue Orion Peilillä Valkoinen 31 x 16,5 x 147 cm |
| Nettopaino (kg) | 11.800 |
| Asennus | Seinälle |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 13.000000 |
| Leveys | 31 cm |