Kahdella ovella varustettu korkeakaappi kylpyhuoneeseen. Tyylikkään pelkistetyn ulkonäön ansiosta sopii mainiosti modernin kylpyhuoneen sisustukseen.
Toimitusmyyntinä.
Tekniset tiedot
| Laatikkojen määrä | 2 |
| Tuotenumero | 1052210 |
| Tuotemerkki | CAMARGUE |
| Syvyys | 40 cm |
| Mitat | 40 x 175 x 40 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 8595677134834 |
| Avausmekanismi | Kahvallinen |
| Korkeus | 175 cm |
| Tuotenimi | Korkeakaappi Camargue Svanholm Musta puu 40 x 40 x 175 cm |
| Nettopaino (kg) | 36.000 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Yläkaapit |
| Tuotesarja | Nord |
| Soft Close -hidastin | Kyllä |
| Väri | Musta/Puu |
| Paino (kg) | 36.000000 |
| Leveys | 40 cm |