Koristeellinen "rautalanka" koukku. Pintakäsitelty mustalla maalilla.
Mittojen lisätietoja
Ruuvin korkeus: 20 mm
| Tuotemerkki | HABO |
| Tuotenumero | 1315092 |
| Mitat | 9.8 x 7.9 cm ( L x K ) |
| EAN | 7317900179129 |
| Korkeus | 7.9 cm |
| Tuotenimi | Koukku Habo 27 Musta |
| Nettopaino (kg) | 0.036 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Ankkurikoukku |
| Väri | Musta |
| Paino (kg) | 0.040000 |
| Leveys | 9.8 cm |