Puinen koukkulista, viidellä koukulla.
Sopii niin eteiseen, kylpyhuoneeseen, WC-tiloihin, keittiöön kuin myös makuu- tai pukeutusmishuoneeseen.
Kiinnitetään kahdella ruuvilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | BESLAGSBODEN |
| Tuotenumero | 1063498 |
| Syvyys | 48 mm |
| Mitat | 530 x 40 x 48 mm ( L x K x S ) |
| EAN | 7391447084917 |
| Korkeus | 40 mm |
| Tuotenimi | Koukkulista Beslagsboden BX1015 5-koukkua valkoinen/kromi |
| Nettopaino (kg) | 0.321 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Koukkulista |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.321000 |
| Leveys | 530 mm |