Habo Saturn -koukkulista on käytännöllinen naulakko kodin ripustustarpeisiin. Kolmen koukun malli tarjoaa runsaammin säilytystilaa esimerkiksi takeille, laukuille ja pyyhkeille.
Tuotetiedot
| Koukkujen määrä | 6 |
| Tuotenumero | 1656312 |
| Tuotemerkki | HABO |
| Mitat | 450 x 155 mm ( L x K ) |
| EAN | 7317900302329 |
| Korkeus | 155 mm |
| Tuotenimi | Koukkulista Habo Saturn 3 koukkua musta 450 x 155 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.880 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Koukut |
| Paino (kg) | 0.982000 |
| Leveys | 450 mm |