Räystäskourun liitoskappale. Marleyn sadevesijärjestelmät ovat iskunkestävää, laadukasta muovia. Kaikki osat kestävät hyvin lämpötilan muutoksia, eri sääolosuhteita ja UV-säteitä. Räystäskourun kappaleet on helppo asentaa työntämälle ne toisiinsa kiinni.
| Tuotemerkki | MARLEY |
| Tuotenumero | 1225795 |
| Halkaisija | 125 mm |
| Mitat | 125 mm ( Ø ) |
| EAN | 4002644083650 |
| Tuotenimi | Kourujen liitoskappale Marley 125 mm valkoinen |
| Nettopaino (kg) | 0.300 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.300000 |